YAŞAM ALANLARINIZIN ÇATISINI KURUYORUZ

Çatı Kaplama

Metal ya da ahşap çatı iskeletinin çeşitli malzemeler kullanılarak kaplanması işlemi kısaca çatı kaplaması olarak tanımlanabilir. Firmamız bu alanda uzman ve profesyonel bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini temin eder.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstererek bu zamana kadar pek çok müşterimizin memnuniyetini kazanmış olan firmamız, sizin istekleriniz doğrultusunda hareket eder. Ürün seçimi konusunda sizlerin beyan ettiği tüm kriterler firmamız tarafından sağlanır.

Çatı Tamir Çeşitleri

Kiremit Kaplama

Türkiye’de en çok kullanılan çatı kaplama malzemelerinden bir tanesidir. 17. yy sonlarında Ankara’nın evlerinde kullanılmaya başlanan ve bugün hala pek çok evin çatısında görülen kiremit kaplama, kil esanslı bir malzeme ile yapılır.

Bina çatılarının yağışlardan korunması için kullanılan kiremit, killi toprak ve balçığın su ile harmanlanması sonucu elde edilir. İnşaat sektöründe de yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Firmamız tarafından çatı kaplama hizmetleri kapsamında sunulan bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Shingle (Şıngıl) Çatı Kaplama

Shingle olarak bilinen çatı kaplama malzemelerinden bir olan ürün, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Dekoratif olmasından ötürü görüntü açısından da önemli bir özelliğe sahiptir. Eğimli çatıların kaplanmasında tercih edilen bir ürün olarak bilinir.

Firmamız tarafından verilen çatı kaplama hizmetleri dahilinde Shingle malzemesi tercih edilebilecek seçenekler arasında bulunur.

PVC Kaplama

Çatı kaplama malzemelerinden biri olan PVC, istenilen şekilde kesilebilmesinden ötürü tercih nedeni olur. Sabitleme işlemi tepe noktasına kadar kancalar takılarak uygulanır.

Şeffaf levhalar olarak da bilinen PVC kaplama işlemi güneş ışınlarını alt tabakaya kendi geçirme özelliğine sahiptir. Bu nedenle yalıtım malzemelerinin kullanımına gerek duyulmaz. PVC kaplama işlemi firmamızın alanında uzman ekibi tarafından verilen hizmetlerden biridir.

Sandviç Panel

Çatı kaplama işlemlerinde tercih edilebilecek bir diğer malzeme sandviç panellerdir. İki boyalı alüminyum ve galvaniz trapez levhalar arasında iç dolgu malzemesi kullanılarak kaplama işlemi uygulanır. Daha çok çatı izolasyonunun yapılmasınsa tercih edilen bu ürün;
• Ses izolasyonu
• Isı izolasyonu
• Yalıtım
• Nem yoğunlaşmasını önleme gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Sandviç panel montajı firmamız tarafından alanında uzman ekip ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Saç-Bakır-Alüminyum-Çinko Kaplama

Çatı kaplama malzemelerinde birçok farklı materyalden üretilmiş olan ürünler kullanılır. Bunlar arasında; saç, bakır, alüminyum ve çinko da bulunur.

Çatı kaplama malzemelerimiz ve geniş ürün yelpazemiz doğrultusunda sizlere sunduğumuz hizmet, beklentinizi en iyi şekilde karşılar. Çatınızı dilediğiniz şekilde kaplatmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı Kaplama Nedir?

Binaların üzerine oturtulmuş olan ahşap ya da metal çatı iskeletlerinim çeşitli malzemeler doğrultusunda kaplanması çatı kaplaması olarak tanımlanır. Çatı iskeletinin üzerine yapılan su izolasyonu ile ısı izolasyonu sonrası kaplama işlemi uygulanır.

Çatı kaplama işleminde kullanılabilecek onlarca farklı malzeme yer alır. Bu malzemeler doğrultusunda kendi bütçenize uygun olanı seçerek çatı kaplaması yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Çatı Desteği İçin Bize Ulaşın

Sizden bazı bilgiler aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmek için size ulaşacağız.